+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Ужгород | (Закарпатська область) 446++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
0 шт.

Замовлення і доставка квітів Ужгород - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Ужгород без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Ужгород. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
710 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
499 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
472 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
499 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
471 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
564 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
592 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
619 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
733 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
662 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
707 грн.
   
троянда 9 шт., лента
546 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Ужгород вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Складання букетів з живих квітів вважається великим мистецтвом. Досконало ним володіють флористи, які пройшли курс навчання та практики. Однак вам пощастило! Флористи компанії, яка виконує послугу доставка квітів Ужгород, вважаються справжніми фахівцями у своїй справі. Вони зможуть створити відповідні букети для привітання родичів, молодят, іменинників, начальників, випускників. У кожному букеті буде відчуватися свій стиль і тематика. Для привітання мами особливого стилю дотримуватися не потрібно. Син знає, що мама в захваті від жовтих хризантем з пишними і тугими голівками та з чарівним запахом. Але у нього зовсім немає часу. В такому випадку доставка квітів в Ужгороді прийде на допомогу. Замовте улюблені квіти для своєї мами, а наші курєри їх доставлять в той же день. Якщо день народження у доньки, а ви – на виїзді, замовте їй букетик квітів і мяку іграшку! Дівчинка дуже зрадіє такому подарунку. Доставка букетів в Ужгороді організована на високому рівні. Ви зможете обговорити з менеджером всі тонкощі і нюанси щодо:
– оформлення та упаковки букету;
– дня і місця привітання;
– контактних даних;
– деяких особливостей. Менеджер візьме до уваги всі побажання і передасть їх курєру. Важливо, що замовити квіти по Ужгороду можна з будь-якого місця, де є мережа інтернету. Багато споживачів оформляють заявку, перебуваючи за кордоном або в сусідньому місті. Така форма замовлення не вимагає особливих умінь. Заходьте на наш сайт, і тисніть на віконце замовити. З вами звяжеться менеджер, який уточнить всі нюанси щодо вибору букета, його оформлення. Ви зможете вибрати той варіант букету, який є на сайті, або замовити квіти на певну суму.

Доставку квітів Ужгород - (Закарпатська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»